„Veselí Medvědi“ jsou organizací, která je registrovaná ve spolku Pionýr. Jsme parta lidí, dlouholetých přátel, dětí, vedoucích a instruktorů s táborovým duchem, srdcem na dlani, se společnými zájmy a cíly.

Pořádáme mnoho akcí napříč celým rokem a snažíme se budovat rodinnou atmosféru a udržovat dobré vztahy – pravidelně pořádáme schůze, kde řešíme důležité věci jako například programy táborů a chod celé skupiny. Ve chvíli, kdy je počasí snesitelnější, vyjíždíme na naši táborovou základnu ve Sloupu v Čechách na tzv. „víkendovky“, kde pracujeme od úsvitu do soumraku na malých a velkých úpravách a opravách. Večer se scházíme v klubovně nebo u ohně a trávíme spolu čas.

Na přelomu ledna a února připravujeme hudební soutěž FolkyTonk pro mladé hudebníky, jejich přátele, rodinu a širokou veřejnost. Podobná akce – Sloupský FolkyTonk – se koná před letními prázdninami, příroda a hudba jsou zkrátka lékem na kdejaký problém.

Můžete s námi vyjet zalyžovat si na hory během jarních prázdnin. Zopakovat si obyčeje a užít si zábavu na „Velikonočkách“, zažít ten nejlepší letní tábor, který trvá celé tři týdny, utužit vztahy na „Podzimkách“ , celý rok probíhá pravidelná činnost oddílu „Radovanů“ a mnoho dalšího. S výjimkou letních táborů nejsou naše akce omezeny věkem účastníků. Veškeré akce se snažíme připravit tak, aby byly finančně dostupné co nejširšímu okruhu dětí a mládeže, a to i díky podpoře Ministerstva školství ČR a Magistrátu hl.m. Prahy.