TZ Medvědín

Luční 255, Sloup v Čechách, 471 52

Sezónní táborová základna Medvědín je vhodná pro dětské i “dospělácké kolektivy a uzavřené společnosti. Individuální pobyt je zde možný pouze výjimečně. “Medvědín” leží mimo aglomeraci u obce Sloup v Čechách, na úpatí Lužických hor, 5 km od Nového Boru, 11 km od České Lípy. Najdete jej v lesním porostu, cca 1 km od koupaliště – Radvaneckého rybníka a vede k němu nová zpevněná lesní komunikace. Parkování je možné na samostatném parkovišti přímo u areálu.

Ubytování:   Základnu tvoří 15 dvouložnicových chatek o celkové kapacitě 94 lůžek, které stojí v přehledné „podkově“. V letních měsících je možné přistavit i podsadové stany. Pokoje jsou vybaveny novými PU matracemi, na kterých jsou hygienické povlaky, ubytovaní používají vlastní spacáky.

Sociální zařízení včetně sprch, samostatné pro chlapce a dívky, které bylo rekonstruováno v roce 2017, se nachází se v samostatné budově, v bezprostřední blízkosti chatek.

Zázemítvoří velkokapacitní plně vybavená kuchyně s přilehlými skladovacími prostorami, jídelna pro cca 70 strávníků, ošetřovna a 2 pokoje marodky. Tři klubovny jsou situovány do velké samostatné budovy.

Stravování je možné řešit po dohodě svépomocí, je možné i zajistit plnou penzi či polopenzi. Na požádání je možné zajistit i občerstvení.

Ceny za ubytování jsou smluvní, a stanovují se individuálně dle počtu ubytovaných (stravovaných) a dle délky pobytu. Na požádání vypracují Veselí Medvědi konkrétní nabídku. Pro pionýrské kolektivy je cena zvýhodňována.

V případě zájmu o pronájem kontaktujte správce TZ Radka Zázvůrka, na email vrk@veselimedvedi.cz nebo na telefonním čísle 773 212 007.